Karnawał!

Zabawa choinkowa odbyła się 8 lutego 2020 roku i była okazją do wyśmienitej imprezy, podczas której cała społeczność szkolna świetnie się bawiła. Uczniom tego dnia towarzyszyło wiele emocji. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Najpierw młodsi uczniowie, a po południu starsi z klas IV –VIII bawili się znakomicie. Pani animator zadbała o to, by w zabawę nie wkradła się nuda, a dobrą muzykę serwował DJ. Dzieci mogły także liczyć na malowanie twarzy wedle życzenia, co czyniły panie z nauczania klas młodszych.

Zabawę uprzyjemnił słodki poczęstunek przygotowany przez  Radę Rodziców. Do dyspozycji obecnych była również wspaniale zaopatrzona kawiarenka z pysznym ciastem i napojami. Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za przygotowanie wspaniałego balu.

Tegoroczna zabawa karnawałowa  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

Była to już kolejna impreza szkolna przygotowana przez Radę Rodziców, poprzednia – zabawa andrzejkowa – również należała do bardzo udanych.

Dziękujemy!