ROK 2013

 Jasełka 2013

Tuż przed świętami zgromadzilismy się na spotkaniu jasełkowym zorganizowanym przez p. M. Jasik i dzieci z klas 0-VI. Po przedstawieniu wspólnie śpiewaliśmy kolędy i połamaliśmy się opłatkiem a Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczno-noworoczne życzenia. Rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

swieta1  swieta2  swieta3  swieta4  swieta5  swieta6

 

Światełko Betlejemskie 2013 

Dnia 19 grudnia 2013 roku przybyli do nas harcerze ze Szkoły Podstawowej w Podgórze. Razem z p. D. Sałbut kolejny już rok dzieląc się Światełkiem Betlejemskim. Dziękujemy i wesołych Świąt!!!

swiatelko1 swiatelko2 swiatelko3 swiatelko4

Mikołaj w naszej szkole


Zważywszy na fakt, że prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły byli niezwykle grzeczni w tym roku, odwiedził nas św. Mikołaj :). Wszyscy uczniowie otrzymali upominki, mieli również okazję z Gościem porozmawiać.

mikolaj_n1  mikolaj_m2

Lekcja poezji


Na zaproszenie p.Dyrektor naszą szkołę odwiedziła p. Justyna Pyrgiel, niezwykle utalentowana poetka, która jest również mieszkanką naszego regionu. Pani Pyrgiel poprowadziła niezwykle ciekawe zajęcia dla uczniów klas III-VI.

poetka_n2 poetka_n1

Lekcja ,,Ile wiesz o Afryce?”

 Dnia 29 listopada 2013 roku uczniowie klas IV-VI wzięli udział w lekcji ,,Ile wiesz o Afryce?’,’prowadzonej przez trenerów z Instytutu Globalnej Odpowiedzialności. Patronat nad projektem sprawuje Misterstwo Spraw Zagranicznych. Gości zaprosiła pani A.Maciejczyk-Rutka.

globalne_n1 globalne_n2

 

Andrzejki 2013

 Dnia 28 listopada 2013 roku mieliśmy okazję wspólnie pobawić się na andrzejkowej dyskotece. Mogliśmy posłuchać szkolnych talentów 🙂 oraz z lekkim przymrużeniem oka – powróżyć sobie.

Dzień Pluszowego Misia


Dnia 25 listopada 2013 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką p. A. Maciejczyk-Rutka, po raz drugi obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy uczniowie przybyli tego dnia do szkoły ze swoimi pluszakami. Nauka była zdecydowanie łatwiejsza 🙂

 

Rok Juliana Tuwima


Dnia 21 listopada 2013 roku p. J. Drabik zaprosiła nas na spotkanie z twórczością Juliana Tuwima. Uczniowie recytowali fragmenty jego utworów, wzięli również udział w konkursie wiedzy – wśród wyróżnionych znalazły się: Iwona Stępień, Zuzanna Korycka, Agata Korcz, Magdalena Stanios oraz Kamila Stępień.

 

 

Święto Odzyskania Niepodległości

 Dnia 14 listopada 2013 roku spotkaliśmy się na uroczystości związanej z upamiętnieniem kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie przygotowała klasa IV wraz z p. A. Wniarską-Korcz.

 

 

 

ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW


Dnia 8 litopada 2013 roku uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Od tego dnia stali pełnoprawnymi uczestnikami społeczności szkolnej.