Rok 2014

Jasełka 2014


Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia cała społeczność szkolna spotkała się na wspólnym kolędowaniu i dzieleniu się opłatkiem. Obejrzeliśmy również jasełka przygotowane przez uczniów i p. Martę Jasik. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. Wojciech Wojtyła.

 

GALERIA ZDJĘĆ
 

 


 

Świąteczne warsztaty


Świąteczne warsztaty z rodzicami stały się świetną okazją do doskonalenia umiejętności tworzenia świątecznych stroików. Wszystkim paniom dziękujemy za udział.

 

GALERIA ZDJĘĆ
 

 

Czerwony Dzień


Dnia 12 grudnia 2014 roku Samorząd Uczniowski kolejny raz przeprowadził akcję ,,Czerwony Dzień”, czyli ,,Mikołaj zostaje w naszej szkole 1 dzień dłużej”. Przywileje związane z ubraniem się na czerwono były wykorzystane :).

 

GALERIA ZDJĘĆ
 

 

 

 

MIKOŁAJKI


Dzień 5 grudnia 2014 roku (piątek) był jednym z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Naszą szkołę odwiedził Mikołaj :). Dojechał do nas pomimo braku śniegu ;).

 

GALERIA ZDJĘĆ
 

 

 

Andrzejki 2014


Dnia 27 listopada 2014 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję pobawić się na szkolnej dyskotece. Była również możliwość powróżenia sobie ;), oczywiście z przymrużeniem oka :). Tradycyjnie również odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu ,,Mam talent”. Uczennice Anna Kurys i Kinga Kaźmierczak wyśpiewały sobie dwa pierszwe miejsca. Gratulujemy!!!

 

GALERIA ZDJĘĆ
 

 


Dzień w krawacie


Dnia 26 listopada 2014 roku Samorząd Uczniowski ogłosił akcję ,,Dzień w krawacie”. To kolejny ,,ulgowy” dzień w naszej szkole, każdy uczeń, który miał na sobie krawat mógł skorzystać z pewnych przywilejów 🙂

GALERIA ZDJĘĆ

11 LISTOPADA


Zgodnie z tradycją naszej szkoły, spotkaliśmy się na apelu historycznym, podczas którego uczniowie klasy VI, pod opieką p. Anety Maciejczyk-Rutka zaprezentowali nam sytuację w Rzeczpospolitej XVIII wieku, stan pod zaborami oraz drogę ku niepodległości.

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Wszystkich Świętych


Dnia 31 października 2014 roku, zostaliśmy zaproszeni na refleksyjne spotkanie dotyczące symboliki Dnia Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego.,,Niebo jest dla każdego z nas…”

GALERIA ZDJĘĆ

Kolorowy dzień


Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów do wzięcia udziału w kolejnym kolorowym dniu, tym razem brązowo-pomarańczowym. Wszyscy uczniowie, którzy mieli na sobie ubranie w tym kolorze, byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej lub niezapowiedzianej kartkówki :).

GALERIA ZDJĘĆ


Halloween


W krajach anglojęzycznych, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, koniec października związany jest ze świętem Halloween. W naszej szkole również zaakcentowaliśmy ten dzień.

GALERIA ZDJĘĆ

Ślubowanie uczniów klasy I


Dnia 22 października 2014 spotkaliśmy się na uroczystości ślubowania uczniów klasy I. Uczniowie w obecności pana Adama Jabłońskiego – Wójta Gminy, Pani Dyrektor Marioli Baran-Bębeńca oraz rodziców i nauczycieli zostali przyjęci do społeczności szkolnej PSP w Kłonówku-Kolonii.

GALERIA ZDJĘĆ


Zajęcia z policją


16 października uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez panią policjantkę z KW w Radomiu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Edukacji Narodowej


Dnia 15 października 2014 klasa V zaprosiła całą społeczność szkolną na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Mieliśmy okazję ,,zajrzeć” do pokoju nauczycielskiego z lekkim przymrużeniem oka :).

GALERIA ZDJĘĆ


Święto Jesieni 2014


Dnia 5 pażdziernika 2014 roku w ramach projektu ,,Szkoła Współpracy”, uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na wspólnym ognisku. Uczniowie wszystkich klas zaprezentowali piosenki i wiersze o jesieni. Wszyscy chętnie pałaszowali kiełbaski i ziemniaki upieczone w ognisku.

GALERIA ZDJĘĆ

Lekcja prawa w naszej szkole


Dnia 3 pażdziernika naszą szkołę odwiedziła p. Joanna Kaźmierczak. Pani Kaźmierczak jest z zawodu prawnikiem i zarazem mamą Kingi, uczennicy klasy VI. Niezwykle ciekawie przeprowadzone warsztaty, wzbogaciły naszą wiedzę dotyczącą prawa i właściwego podejmowania decyzji.

GALERIA ZDJĘĆ

Wybory do Samorządu Uczniowskiego


We wrześniu, we wspólpracy z ORE, w naszej szkole trwała kampania wyborcza. Kondydatki do Samorządu Uczniowskiego przedstawiły swój program, a 29 września wszyscy uczniowie i nauczyciele wzięli udział w wyborach. W wyniku głosowania w skłąd SU weszły: Zuzanna Zięba, Julia Kamińska, Julia Kozicka, Kamila Stępień i Agata Korcz. Na całością czuwała p. Aneta Maciejczyk-Rutka.

GALERIA ZDJĘĆ

Sprzątanie świata


Dnia 23 września 2014 roku p.Justyna Drabik wraz z klasą V i VI zaprosili nas na kampanię informacyjną ,,Sprzątanie świata”. Dowiedzieliśmy się jak ważna jest troska każdego z nas o nasz wspólny dom – ziemię.

GALERIA ZDJĘĆ

Początek roku szkolnego 2014/2015


Dnia 1 września 2014 roku, po uroczystej Mszy Św., wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły spotkali się na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pani Dyrektor zapoznała wszystkich obecnych z planami na rok szk.2014/2015 oraz życzyła dużo wytrwałości.

GALERIA ZDJĘĆ